-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко незбиране згущене
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-007127-b
Завершена
14 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
Номер:
292ee42bd43940d58eb7edb71a5eee0c
Внутрішній номер закупівлі:
11627725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-21-007127-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43964850
-
Адреса:
85600, Україна, Донецька область, місто Мар'їнка, вул. Заводська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Цісарук +380505709768 osvita.vca@ukr.net http://viddilosvitmar.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
70.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 13:35 - 27.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2021 13:35 - 07.10.2021 14:00
Аукціон:
08.10.2021 13:12 - 08.10.2021 13:35
Період кваліфікації:
08.10.2021 13:35 - 11.10.2021 09:21
Період завантаження договору:
11.10.2021 09:21 - 31.10.2021 09:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко незбиране згущене
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
Оскарження: 11.10.2021 09:21 - 22.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Оскарження: 11.10.2021 09:21 - 22.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
13 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.10.2021 09:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ФОП "РОМАНОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Світлана Романова +380667920796 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Мирноград, КВ-Л 40, будинок 1, квартира 21
Початкова пропозиція
13 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
74ada3795776418db836c2c6074fd435
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-007127-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Номер договору:
48
Сума договору:
13 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.10.2021 13:00
Статус:
Виконаний