-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко незбиране згущене
13 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
74ada3795776418db836c2c6074fd435
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-007127-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43964850
-
Контактна особа:
Ірина Цісарук +380505709768 osvita.vca@ukr.net http://viddilosvitmar.at.ua
-
Адреса:
85600, Україна, Донецька область, місто Мар'їнка, вул. Заводська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
48
Дата підписання:
23.10.2021 13:00
Період дії договору:
23.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
13 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 250.00 UAH)
Оплачено:
13 270.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 211.75 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко незбиране згущене
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації