• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)

Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)

Торги відмінено

299 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 499.50 UAH
Номер: fcd54cab22cf4d6b8a847e24d8bbe14d
Внутрішній номер закупівлі: 11615799
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-21-000295-b   
Замовник: НАДЕЖДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлана Фоменко +380663010331 buhgalter_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 299 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 499.50 UAH
Період уточнення: 21.09.2021 08:33 - 27.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.09.2021 08:33 - 07.10.2021 19:26
Аукціон: 08.10.2021 11:55 - 08.10.2021 12:24
Період кваліфікації: з 08.10.2021 12:24
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39
Код ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 29.10.2021
Місце постачання 73469, Україна, Херсонська область, село Надеждівка, Гагаріна 39 На карті

Інформація про скасування

Номер: a86f31a053664f42a445e598d8599e56
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до рішення АМКУ та наданої рекомендації.
Період оскарження: 12.11.2021 15:32 - 23.11.2021 00:00
Дата опублікування: 12.11.2021 15:32
Дата виконання: 12.11.2021 15:32
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ПОЖСЕРВІС-ВІБ
Початкова пропозиція 289 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 11
Документи 68
Скарги 0
ПП "БЕЗПЕКА ХЕРСОН"

Оскарження: 19.10.2021 10:39 - 30.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 291 600.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
291 600.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
12.11.2021 15:16
Відповіді на вимоги 11
Документи 64
Скарги 1
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Початкова пропозиція 299 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 35
Скарги 0