-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)
Оголошено тендер
299 900.00
UAH
Номер:
b00d9ec0b3934194af85ccacabf59826
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-20-016087-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НАДЕЖДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24751248
-
Адреса:
75226, Україна, Херсонська область, с. Надеждівка, вул. Гагаріна, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАДЕЖДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24751248
-
Адреса:
75226, Україна, Херсонська область, с. Надеждівка, вул. Гагаріна, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
299 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)
Примітки:
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39 (ДК 021:2015 51700000-9 «Послуги зі встановлення протипожежного устаткування»)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.09.2021 19:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: Херсонська область, Чаплинський район, с.Надеждівка, вул. Гагаріна, 39
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума299 900.00 UAH