-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-000033-c
Завершена
9 453 350.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 47 266.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 47 266.75 UAH
Номер:
a2bd723ffce44016accd9b0e769f2ad8
Внутрішній номер закупівлі:
11615447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-21-000033-c
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Можнякова Ольга Геннадіївна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 453 350.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
47 266.75 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 07:58 - 17.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2021 07:58 - 27.10.2021 08:00
Період прекваліфікації:
27.10.2021 08:00 - 01.11.2021 23:00
Аукціон:
02.11.2021 12:57 - 02.11.2021 13:20
Період кваліфікації:
02.11.2021 13:20 - 03.11.2021 16:16
Період завантаження договору:
03.11.2021 16:16 - 23.11.2021 16:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвідстрочка платежу не більше 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Кількість
2507520 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕКСВЕН"
Оскарження: 03.11.2021 16:15 - 14.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41657625
-
Контактна особа:
Олександр Бойчук +380992918071 mekswen@ukr.net
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 51, офіс 601
Оскарження: 03.11.2021 16:15 - 14.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
7 562 680.00 UAH з ПДВ /
7 562 680.00 UAH з ПДВ
7 562 680.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
Оскарження: 03.11.2021 16:16 - 14.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Возненко Руслана 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.ua
-
Адреса:
45008, Україна, Волинська область, Ковель, Залізнична, 5
Оскарження: 03.11.2021 16:16 - 14.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
9 453 350.40 UAH з ПДВ /
9 453 350.40 UAH з ПДВ
9 453 350.40 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
58
Скарги
0
Контракти
Номер:
762457a2c5fc4caa84e4c9012087333c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-000033-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Возненко Руслана 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.ua
-
Адреса:
45008, Україна, Волинська область, Ковель, Залізнична, 5
Номер договору:
369/21
Сума договору:
9 453 350.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 877 792.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний