-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
9 453 350.40
UAH з ПДВ
Номер:
762457a2c5fc4caa84e4c9012087333c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-000033-c-c1
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Контактна особа:
Можнякова Ольга Геннадіївна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Возненко Руслана 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.ua
-
Адреса:
45008, Україна, Волинська область, Ковель, Залізнична, 5
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
369/21
Дата підписання:
17.11.2021 00:00
Період дії договору:
17.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
9 453 350.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 575 558.40 UAH)
Оплачено:
9 453 349.71 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 575 558.29 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Кількість
2507520 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
442fa7b3b98348f698a851e83d54f8c0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Нова редакція п. 5.1, п.15
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0cf543bd24ff47c3b5630c43fd42842a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до п.13.1
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
22464c6762d749eb9ddabe8b25434477
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Нова редакція п. 5.1, п.15
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
20.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано