-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лампи хірургічні, 2 лота
Тендер Prozorro UA-2021-09-20-003211-a
Строк поставки товарів: протягом 2021 року (не більше 60 днів з дати отримання письмової заявки Замовника).
Завершена
1 696 667.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 883.34 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 883.34 UAH
Номер:
815d5982700843ee9c4a121e17baa558
Внутрішній номер закупівлі:
11612537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-20-003211-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 696 667.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2021 16:59 - 03.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2021 16:59 - 13.10.2021 18:00
Аукціон:
19.10.2021 11:16 - 19.10.2021 16:06
Період кваліфікації:
19.10.2021 16:06 - 25.10.2021 16:30
Період завантаження договору:
25.10.2021 16:26 - 14.11.2021 16:26
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴376 667.00 лот 1 - 31524110-9 Операційні світильники - Лампа хірургічна однокупольна (12282 Операційний світильник) - 1 шт.
- Лот №2 ₴1 320 000.00 лот 2 - 31524110-9 Операційні світильники - Лампа хірургічна двокупольна (12282 Операційний світильник) - 2 шт.