• Відкриті торги
  • КЕП

Лампи хірургічні, 2 лота

Оголошено тендер

1 696 667.00 UAH
Номер: 056d4c8bb30c489e96dd02f88fd6bbac
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-20-001417-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 1 696 667.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лампи хірургічні, 2 лота
Примітки: Строк поставки товарів: протягом 2021 року (не більше 60 днів з дати отримання письмової заявки Замовника). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 20.09.2021 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - 31524110-9 Операційні світильники - Лампа хірургічна однокупольна (12282 Операційний світильник) - 1 шт.
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
лот 2 - 31524110-9 Операційні світильники - Лампа хірургічна двокупольна (12282 Операційний світильник) - 2 шт.
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 696 667.00 UAH