-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
42120000-6 Насоси та компресори Запасні частини до компресорів
Тендер Prozorro UA-2017-08-08-000322-c
Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 4 «Технічна специфікація» до тендерної документації.
Завершена
102 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 020.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 020.00 UAH
Номер:
84ebc273c0144d739d3a825fc73f9228
Внутрішній номер закупівлі:
1160698
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-08-000322-c
Замовник:
Центральна ЕС ДП «НЕК «Укренерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24361553
-
Адреса:
01032,, Україна, Київська обл., Київ, КИЕВ, вул. С. Петлюри, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковальова Ірина Ростиславівна (044)249-15-96 sztp@rdc.centre.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
102 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 020.00 UAH
Період уточнення:
08.08.2017 11:29 - 20.08.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2017 11:29 - 30.08.2017 10:00
Аукціон:
31.08.2017 11:26 - 31.08.2017 11:59
Період кваліфікації:
31.08.2017 11:59 - 06.09.2017 09:28
Період завантаження договору:
31.08.2017 11:59 - 20.09.2017 11:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
42120000-6 Насоси та компресори Запасні частини до компресорів
Кількість
106 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Промислові технології - 2000"
Оскарження: 31.08.2017 11:59 - 17.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34221687
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Промислові технології - 2000" +380503074222 promteh2000@ukr.net http://promtex2000.uaprom.net
-
Адреса:
Україна, Україна, 42230, с. Межиріч, вул. Набережна, буд.18, Сумська обл., Лебединський р-н.
Оскарження: 31.08.2017 11:59 - 17.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
76 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
76 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2017 09:28
Документи
21
Скарги
0
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-ФІРМА "ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13811409
-
Контактна особа:
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО-ФІРМА "ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС" +380322436984 kermlv@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79022, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 174
Початкова пропозиція
82 134.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 134.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ КОМПРЕСОРНОГО І ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33699090
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ КОМПРЕСОРНОГО І ЕНЕРГЕТИЧНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ" +380542674141 mikem-to@nicmas.com
-
Адреса:
Україна, 40029, Сумська обл., місто Суми, ПРОСПЕКТ КУРСЬКИЙ, будинок 6
Початкова пропозиція
95 938.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
95 938.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПЕРЕДОВИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33698557
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПЕРЕДОВИК" +380676254411 tk.peredovik@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 40030, Сумська обл., місто Суми, ПРОВУЛОК ПРОМИСЛОВИЙ, будинок 5, квартира 41
Початкова пропозиція
101 932.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
1ed37e187f764fc194d6a042bf2fca28
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-08-000322-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Промислові технології - 2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34221687
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Промислові технології - 2000" +380503074222 promteh2000@ukr.net http://promtex2000.uaprom.net
-
Адреса:
Україна, Україна, 42230, с. Межиріч, вул. Набережна, буд.18, Сумська обл., Лебединський р-н.
Номер договору:
90-1/2671-17
Сума договору:
76 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
21.09.2017 00:00
Статус:
Підписаний