-
Відкриті торги
-
КЕП
42120000-6 Насоси та компресори Запасні частини до компресорів
Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 4 «Технічна специфікація» до тендерної документації.
76 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
1ed37e187f764fc194d6a042bf2fca28
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-08-000322-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Промислові технології - 2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34221687
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Промислові технології - 2000" +380503074222 promteh2000@ukr.net http://promtex2000.uaprom.net
-
Адреса:
Україна, Україна, 42230, с. Межиріч, вул. Набережна, буд.18, Сумська обл., Лебединський р-н.
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Опис:
Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 4 «Технічна специфікація» до тендерної документації.
Номер договору:
90-1/2671-17
Дата підписання:
21.09.2017 00:00
Період дії договору:
21.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
76 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 76 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
42120000-6 Насоси та компресори Запасні частини до компресорів
Кількість
106 штуки
Період постачання
до 30.11.2017