-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади для їдальні (Код ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади)
Тендер Prozorro UA-2021-09-20-007967-b
Торги відмінено
490 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 450.00 UAH
Номер:
949aeb8d387a4af4bc1818d5e146dff0
Внутрішній номер закупівлі:
11606302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-20-007967-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 17, М.СУМИ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21100757
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, м. Суми, ПРОСПЕКТ М.ЛУШПИ, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Вікторівна Лазнєва +380542325912 sumyccsh17@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 450.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2021 15:02 - 26.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2021 15:02 - 06.10.2021 00:00
Аукціон:
з 06.10.2021 12:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароконвектомат
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.10.2021
Плита електрична
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.10.2021
Картоплечистка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.10.2021
Тістоміс
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.10.2021
Пральна машина з вертикальним завантаженням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.10.2021
Машина посудомийна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.10.2021
Інформація про скасування
Номер:
df77173339ba40c58f5dfa3f6dd9f3f6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовником при публікації закупівлі не вірно визначена очікувана вартість закупівлі та кількісний і технічний склад кожної позиції предмету закупівлі.
Період оскарження:
21.09.2021 15:27 - 02.10.2021 00:00
Дата опублікування:
21.09.2021 15:27
Дата виконання:
02.10.2021 00:03
Статус:
Виконано