• Відкриті торги
  • КЕП

Електричні побутові прилади для їдальні (Код ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади)

Оголошено тендер

490 000.00 UAH
Номер: 8866a7f5646c49f883fc1c853dee6846
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-20-010369-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 17, М.СУМИ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 17, М.СУМИ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 490 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні побутові прилади для їдальні (Код ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.09.2021 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума490 000.00 UAH