• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівельна люлька самопідіймальна (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)

Джерело фінансування – власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) Умови надання забезпечення тендерної пропозиції: згідно пп. 2,3 Розділу IIIТендерної документації.

Торги не відбулися

260 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер: 44bc511bd6274420a174b41b47ff9a4f
Внутрішній номер закупівлі: 11589750
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-17-005712-c   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Сурдуленко Наталя Валеріївна 048 7272761 ntvm5@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 2 700.00 UAH
Період уточнення: 17.09.2021 17:15 - 24.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.09.2021 17:15 - 04.10.2021 10:00
Аукціон: 05.10.2021 12:32 - 05.10.2021 12:55
Період кваліфікації: 05.10.2021 12:55 - 10.11.2021 08:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельна люлька самопідіймальна
Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Віктора Голого, 152 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛІОМ"

Оскарження: 03.11.2021 17:01 - 14.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 254 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.11.2021 17:01
Відповіді на вимоги 11
Документи 47
Скарги 0
ФОП Востріков Леонід Олексійович

Оскарження: 10.11.2021 08:53 - 21.11.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 258 200.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.11.2021 08:53
Відповіді на вимоги 11
Документи 33
Скарги 0