• Відкриті торги
  • КЕП

Будівельна люлька самопідіймальна (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)

Оголошено тендер

324 000.00 UAH
Номер: 659968eb5e554e6a8d3cf8bb1b448f8e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-06-001595-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 324 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівельна люлька самопідіймальна (ДК 021:2015 - 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Примітки: Протокол ТК№191 від 02.09.2021 зміни №20
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування: 06.09.2021 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума324 000.00 UAH