-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Тендер Prozorro UA-2017-08-17-000129-c
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Завершена
321 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 605.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 605.00 UAH
Номер:
0edca87a9f5f4fe8b9eda202a51212bd
Внутрішній номер закупівлі:
1158305
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-17-000129-c
Замовник:
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485490
-
Адреса:
03087, Україна, Київ, Київ, вулиця Пітерська, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пісна Валентина Андріївна 380442420728 tolok_n@ukr.net http://2422171.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
321 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 605.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2017 09:32 - 22.08.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2017 09:32 - 01.09.2017 10:00
Аукціон:
04.09.2017 14:17 - 04.09.2017 14:38
Період кваліфікації:
04.09.2017 14:38 - 06.09.2017 17:29
Період завантаження договору:
04.09.2017 14:38 - 24.09.2017 14:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами
Кількість
188 набір
Період постачання
до 31.10.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
Оскарження: 04.09.2017 14:38 - 17.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Гліб Ярославович 380442282322, 380442282322 vemakids@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Оскарження: 04.09.2017 14:38 - 17.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
321 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 395.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2017 17:29
Документи
43
Скарги
0
Фізична особа підприемець Васильєв Денис Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3126219916
-
Контактна особа:
Кузіна Ірина Володимирівна 380674000366, 380674000366 irene.kuzina@gmail.com
-
Адреса:
54046, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Гагаріна, будинок 75
Початкова пропозиція
320 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
320 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
04a687196e264ff3a13caa667cd20ea0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-17-000129-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Гліб Ярославович 380442282322, 380442282322 vemakids@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Номер договору:
266
Сума договору:
319 395.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
19.09.2017 12:00
Статус:
Підписаний