• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)

319 395.00 UAH з ПДВ
Номер: 04a687196e264ff3a13caa667cd20ea0
Ідентифікатор договору: UA-2017-08-17-000129-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
Класифікатор ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Номер договору: 266
Дата підписання: 19.09.2017 12:00
Період дії договору: до 31.12.2017 00:00
Сума договору: 319 395.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 319 395.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами
Код ДК 021:2015: 37520000-9 Іграшки
Кількість 188 набір
Період постачання до 31.10.2017
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті