• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тимчасово замасковано, щоб русня не підглядала

Торги не відбулися

0.00 UAH з ПДВ
Номер: f6d4a5344d13439a97cc9fe5b6e56952
Внутрішній номер закупівлі: 11579956
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-17-005460-b   
Замовник: 000000000000000000000000000000000000
Контактна особа: 0000000000000000 0000000000000 0000000000000
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Період уточнення: 17.09.2021 12:30 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.09.2021 12:30 - 15.10.2021 10:00
Аукціон: з 19.10.2021 11:26
Умови оплати:
- 0%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
00000000
Код ДК 021:2015: 30213200-7 Планшетні комп’ютери
Кількість
Період постачання до 10.12.2021
Місце постачання 00000, 0000000, 0000000000000000, 0000, 000000000000000000 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Початкова пропозиція ---
Підсумкова пропозиція
---
Відповіді на вимоги 11
Документи 8
Скарги 0