• Відкриті торги
  • КЕП

00000000

Оголошено тендер

0.00 UAH
Номер: b6ee49d05702432698f08413019fc065
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-17-002623-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: 000000000000000000000000000000000000
Замовник: 000000000000000000000000000000000000
Конкретна назва предмету закупівлі: 00000000
Примітки: 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.09.2021 12:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
Джерело
Опис
Сума0.00 UAH