• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Снігоприбирач мотоблочний

Джерело фінансування: 1.Кошти підприємства 2. Найменування замовника - Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця». 3. Місце знаходження замовника - вул. Гоголя, 1, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, 79000. 4.Код згідно з ЄДРПОУ замовника-40081195. 5. Категорія замовника - юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання. 6.Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою. Документи тендерної пропозиції, викладені іншими мовами подаються разом з виконаним офіційним перекладом на українську мову. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги не відбулися

27 800.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 278.00 UAH
Номер: 333ceceafdf641d7aa4caf8d7cb844ca
Внутрішній номер закупівлі: 11567340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-16-011282-b   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Порохнавець Оксана Михайлівна 0322261980 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 800.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 278.00 UAH
Період уточнення: 16.09.2021 16:59 - 24.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.09.2021 16:59 - 04.10.2021 17:00
Аукціон: 05.10.2021 13:23 - 05.10.2021 13:46
Період кваліфікації: 05.10.2021 13:46 - 08.10.2021 14:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина снігоприбиральна
Код ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництва
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Гоголя, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лісмаш"

Оскарження: 08.10.2021 14:03 - 19.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 27 795.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 795.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.10.2021 14:03
Відповіді на вимоги 10
Документи 55
Скарги 0
ПФ "Квант"

Оскарження: 08.10.2021 14:07 - 19.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 27 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.10.2021 14:07
Відповіді на вимоги 10
Документи 28
Скарги 0