-
Відкриті торги
-
КЕП
Снігоприбирач мотоблочний
Оголошено тендер
33 360.00
UAH
Номер:
18acbb9bf19a4c858f5cf3f4d911945c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-16-011548-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Галицький р-н, вул. Гоголя, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Галицький р-н, вул. Гоголя, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
33 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Снігоприбирач мотоблочний
Примітки:
НКВ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
43310000-9 Машини для цивільного будівництва
Дата опублікування:
16.09.2021 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума33 360.00 UAH