-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 45210000-2 - Будівництво будівель (Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівської області)
Тендер Prozorro UA-2017-08-18-001386-a
Завершена
10 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Номер:
36ae4d4ac8114fc3a1368d35711ce462
Внутрішній номер закупівлі:
1150970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-18-001386-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАКЛАД "БОБРОВИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006171
-
Адреса:
17400, Україна, Чернігівська область, Бобровицький район, м. Бобровиця, вул. ОЛЕГА БИЧКА, б 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Буглак +380965527002,+380667781772 buglakvalentina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
18.08.2017 16:17 - 23.08.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2017 16:17 - 02.09.2017 17:00
Аукціон:
04.09.2017 14:34 - 04.09.2017 14:55
Період кваліфікації:
04.09.2017 14:55 - 06.09.2017 16:16
Період завантаження договору:
04.09.2017 14:55 - 24.09.2017 14:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) 45210000-2 - Будівництво будівель (Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівської області)
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.10.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ВостокБудМонтаж
Оскарження: 04.09.2017 14:55 - 17.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38132926
-
Контактна особа:
Трубенок Павло Станіславович +380962726117 vbm2012@ukr.net
-
Адреса:
14039, Україна, Чернігівська область, Деснянка, пров. Ніцая,3
Оскарження: 04.09.2017 14:55 - 17.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
9 998 915.17 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 998 915.17 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2017 16:16
Документи
24
Скарги
0
ПП Панські Левади
×
-
Код ЄДРПОУ:
39936643
-
Контактна особа:
Пастернак Тарас Григорьєвич +380462645969 lupus2005@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Музейна, 2
Початкова пропозиція
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
59b9726518d94ac9803e3059d8ea7c3f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-18-001386-a-c1
Постачальник:
ПП ВостокБудМонтаж
×
-
Код ЄДРПОУ:
38132926
-
Контактна особа:
Трубенок Павло Станіславович +380962726117 vbm2012@ukr.net
-
Адреса:
14039, Україна, Чернігівська область, Деснянка, пров. Ніцая,3
Номер договору:
1
Сума договору:
9 998 915.17 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
19.09.2017 10:57
Статус:
Підписаний