-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 45210000-2 - Будівництво будівель (Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівської області)
9 998 915.17
UAH з ПДВ
Номер:
59b9726518d94ac9803e3059d8ea7c3f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-18-001386-a-c1
Постачальник:
ПП ВостокБудМонтаж
×
-
Код ЄДРПОУ:
38132926
-
Контактна особа:
Трубенок Павло Станіславович +380962726117 vbm2012@ukr.net
-
Адреса:
14039, Україна, Чернігівська область, Деснянка, пров. Ніцая,3
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
19.09.2017 10:57
Період дії договору:
19.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
9 998 915.17 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 998 915.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (CPV) 45210000-2 - Будівництво будівель (Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівської області)
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.10.2017 - 31.12.2017