-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")
Тендер Prozorro UA-2021-09-13-004194-b
Завершена
2 866 429.20
UAH з ПДВ
Номер:
e0ba066bde3d4bdf9946ea04ce41a793
Внутрішній номер закупівлі:
11486443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-13-004194-b
Замовник:
Вільховецька сільська рада Тячівського району Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351618
-
Адреса:
90542, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Вільхівці, вул. Центральна (Леніна), 118
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
ЦІРИК Василь Михайлович +380973913346 vilhivci1986@ukr.net http://vilhovecka.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до частини першої статті 40 Закону, переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Відповідно до частини другої вказаної статті Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема згідно пункту «1)», якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.30 червня 2021 о 00:00 електронною системою закупівель було автоматично відмінено процедуру закупівлі відкриті торги на закупівлю ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області") згідно оголошення: UA-2021-06-14-000966-b у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій згідно пункту першого частини другої статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон).
05 серпня 2021 о 00:00 електронною системою закупівель було повторно автоматично відмінено процедуру відкритих торгів на закупівлю ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")згідно оголошення: UA-2021-07-20-009673-b з тих же підстав.
Очікувана вартість:
2 866 429.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (код ДК 021:2015 - 45210000-2 «Будівництво будівель» ("Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту у Вільхівчиківській ЗОШ І-ІІ ст. Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області")
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМЕТА"
Оскарження: 13.09.2021 11:22 - 24.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03062450
-
Контактна особа:
Жупанин Р.А. +380677988198
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська область, село Ганичі, ВУЛИЦЯ НАРОДНА будинок 122
Оскарження: 13.09.2021 11:22 - 24.09.2021 00:00
Ціна пропозиції
2 827 454.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.09.2021 11:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d87d9a06bb548de8ad9b61d87832001
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-13-004194-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМЕТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03062450
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська область, село Ганичі, ВУЛИЦЯ НАРОДНА будинок 122
Номер договору:
203
Сума договору:
2 827 454.39 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 356 211.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.09.2021 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.09.2021 16:33
Статус:
Підписаний