• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

278 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 391.50 UAH
Номер: 6cc41444cbe142f283d09eabefc66a73
Внутрішній номер закупівлі: 11471367
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-10-007503-c   
Замовник: Новенська сільська рада
Контактна особа: Олена Личкіна +380619496331 nove.zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 278 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 391.50 UAH
Період уточнення: 10.09.2021 14:06 - 16.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 10.09.2021 14:06 - 26.09.2021 14:03
Аукціон: з 27.09.2021 13:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 12100 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 72380, Україна, Запорізька область, Мелітопольський район, селище Нове, Продольна, 1 На карті