-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
278 300.00
UAH
Номер:
59f04c27a22e49e6b7de950e3816cca2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-10-007097-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новенська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
20523800
-
Адреса:
72380, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, селище Нове, Вул. Продольна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Новенська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
20523800
-
Адреса:
72380, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, селище Нове, Вул. Продольна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
278 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
10.09.2021 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума278 300.00 UAH