-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дріт зварювальний в котушках К-300
Тендер Prozorro UA-2016-05-24-000150-b
Завершена
699 714.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 498.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 498.60 UAH
Номер:
ca5796a1e58f49efbb1fb7628d7eb38f
Внутрішній номер закупівлі:
114666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-05-24-000150-b
Замовник:
Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Адреса:
82400, Україна, ЛЬВОВСКАЯ ОБЛ., Стрый, м.Стрий, вул.Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Барух В. +380636503762 tender@swrz.com.ua http://www.swrz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44315200-3 Зварювальні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
699 714.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 498.60 UAH
Період уточнення:
24.05.2016 11:40 - 30.05.2016 09:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2016 11:40 - 09.06.2016 09:00
Аукціон:
09.06.2016 12:28 - 09.06.2016 12:49
Період кваліфікації:
09.06.2016 12:49 - 15.06.2016 10:21
Період завантаження договору:
09.06.2016 12:49 - 29.06.2016 12:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт зварювальний в котушках К-300
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
23 тонни
Період постачання
до 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
Оскарження: 09.06.2016 12:49 - 25.06.2016 10:21
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" ovchar_do@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ ОБЛ., Днепропетровск, 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Оскарження: 09.06.2016 12:49 - 25.06.2016 10:21
Початкова пропозиція
627 297.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
594 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2016 10:21
Документи
7
Скарги
0
МЕТИЗ-ТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
31380102
-
Контактна особа:
МЕТИЗ-ТРЕЙД +380612126126 metiz-trade@ukr.net http://metiztrade.com
-
Адреса:
Україна, Запоріжжя. вул. Артема 67 к 55
Початкова пропозиція
689 714.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
595 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
b407bf0914df4bda84ea19cb88d428d7
Ідентифікатор договору:
UA-2016-05-24-000150-b-c1
Постачальник:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" ovchar_do@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ ОБЛ., Днепропетровск, 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Номер договору:
СВРЗ-03-22-16-34/Ю
Сума договору:
594 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Дата підписання:
07.07.2016 10:31
Статус:
Підписаний