-
Відкриті торги
-
КЕП
Дріт зварювальний в котушках К-300
594 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
b407bf0914df4bda84ea19cb88d428d7
Ідентифікатор договору:
UA-2016-05-24-000150-b-c1
Замовник:
Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Контактна особа:
Барух В. +380636503762 tender@swrz.com.ua http://www.swrz.com.ua
-
Адреса:
82400, Україна, ЛЬВОВСКАЯ ОБЛ., Стрый, м.Стрий, вул.Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26209430
-
Контактна особа:
ПрАТ ПО "Стальканат-Силур" ovchar_do@stalkanatsilur.com.ua http://www.stalkanatsilur.com.ua
-
Адреса:
Україна, ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ ОБЛ., Днепропетровск, 65007, г. Одесса. ул. Водопроводная, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Номер договору:
СВРЗ-03-22-16-34/Ю
Дата підписання:
07.07.2016 10:31
Сума договору:
594 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 594 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт зварювальний в котушках К-300
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
23 тонни
Період постачання
до 31.12.2016