• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки

Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки

Торги не відбулися

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер: 638a2a40bd454440b52938f337669eaf
Внутрішній номер закупівлі: 11449047
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-09-002020-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
Контактна особа: Мельничук Сергій Григорович 380503742367 Sergii.Melnychuk@cvgas.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 350.00 UAH
Період уточнення: 09.09.2021 14:28 - 17.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2021 14:28 - 27.09.2021 15:00
Аукціон: з 28.09.2021 11:27
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання 28.09.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Україна, Чернівецька область, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗЕРО"
Початкова пропозиція 229 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 980.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 61
Скарги 0