-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
b9834460212c4447bdda4f21ee1a3c7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-09-003752-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03336166
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Винниченка, 9 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03336166
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Винниченка, 9 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
09.09.2021 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума270 000.00 UAH