-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2021-09-09-007800-c
Торги не відбулися
342 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 710.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 710.00 UAH
Номер:
a95f8f0336724277a0a7ac959acb3487
Внутрішній номер закупівлі:
11448482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-09-007800-c
Замовник:
Високопільський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 710.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2021 14:15 - 15.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2021 14:15 - 25.09.2021 13:55
Аукціон:
з 27.09.2021 11:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок по оплаті місячної вартості фактично спожитого газу здійснюється до 10 (десятого) числа місяця наступного за розрахунковим місяцем на підставі рахунків та з урахуванням підписаних актів приймання-передачі природного газу за наявності своєчасного фінансування. У випадку затримки фінансування та оплати Споживачем, як бюджетною установою (через відсутність коштів на реєстраційному рахунку), Споживач зобов’язується провести оплату поставленого газу протягом 3-х банківських днів після надходження коштів на реєстраційний рахунок Споживача, на цілі визначені цим Договором.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
18000 метри кубічні
Період постачання
15.10.2021 - 31.12.2021