-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
342 000.00
UAH
Номер:
b34e998edf2c493eacd40f00a299e64e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-09-007454-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Високопільський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Високопільський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
342 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
09.09.2021 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума342 000.00 UAH