-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сервер для вузла Інтернет
Тендер Prozorro UA-2017-08-10-000546-c
Сервер для вузла Інтернет
Завершена
312 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 120.00 UAH
Номер:
32d537b9ad234f4f9a9ed622cea8c74b
Внутрішній номер закупівлі:
1139361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-10-000546-c
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. Чапаєва, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорноштан Ольга +380444650786 to@cssuz.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
312 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 120.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2017 13:26 - 18.08.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2017 13:26 - 28.08.2017 10:00
Аукціон:
29.08.2017 14:46 - 29.08.2017 15:07
Період кваліфікації:
29.08.2017 15:07 - 01.09.2017 11:54
Період завантаження договору:
29.08.2017 15:07 - 18.09.2017 15:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер для вузла Інтернет
Кількість
6 штуки
Період постачання
01.09.2017 - 30.09.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ"
Оскарження: 29.08.2017 15:07 - 12.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21680973
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ" +380443900911 kulikovsky@pronet.ua http://www.pronet.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01014, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 6
Оскарження: 29.08.2017 15:07 - 12.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
311 004.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
311 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2017 11:54
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39469334
-
Контактна особа:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп" 050-208-23-13 tender@amintegrator.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська обл., Київ, вул. Братська, 6, оф. 305
Початкова пропозиція
311 736.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
311 736.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
3810c2e332e24e9690fd39d8867af649
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-10-000546-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21680973
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ" +380443900911 kulikovsky@pronet.ua http://www.pronet.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01014, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 6
Номер договору:
ЦСЗ-17/74
Сума договору:
311 004.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
12.09.2017 00:01
Статус:
Підписаний