-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервер для вузла Інтернет
Сервер для вузла Інтернет
311 004.00
UAH з ПДВ
Номер:
3810c2e332e24e9690fd39d8867af649
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-10-000546-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21680973
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОНЕТ" +380443900911 kulikovsky@pronet.ua http://www.pronet.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01014, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Опис:
Сервер для вузла Інтернет
Номер договору:
ЦСЗ-17/74
Дата підписання:
12.09.2017 00:01
Період дії договору:
12.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
311 004.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 311 004.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер для вузла Інтернет
Кількість
6 штуки
Період постачання
01.09.2017 - 30.09.2017