-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-09-06-004429-b
ДК 021:2015: 43260000-3 - Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент). Категорія Замовника: відповідно до пункту 1 частини 4 статті 2 Закону: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, а саме: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Місцезнаходження Замовника: Україна, 32100, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, смт Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1. Мова складання документів: українська
Завершена
1 260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 600.00 UAH
Номер:
c47cea7756f94447b6b3a80287c206fa
Внутрішній номер закупівлі:
11387875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-06-004429-b
Замовник:
Ярмолинецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05399248
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стасюк Руслан Вікторович +380385321833 yarm.selrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 600.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2021 16:29 - 12.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2021 16:29 - 22.09.2021 00:00
Аукціон:
22.09.2021 12:39 - 22.09.2021 13:02
Період кваліфікації:
22.09.2021 13:02 - 27.09.2021 14:13
Період завантаження договору:
27.09.2021 14:13 - 17.10.2021 14:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗдійснення оплати відбувається після фактичного отримання товару у 100% розмірі на підставі надісланого рахунку/видаткової накладної для оплати. Факт отримання товару підтверджуються складеним Сторонами актом приймання-передачі товару. Оплата рахунка/видаткової накладної Постачальника за цим Договором має бути здійснена Замовником у строк, визначений у рахунку/видатковій накладній, який/яка не може бути меншим 7 (семи) робочих днів з моменту підписання рахунку/видаткової накладної Сторонами. Передбачається можливість відтермінування платежу до 30 календарних днів з дати підписання акту приймання-передачі товару Сторонами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
Оскарження: 27.09.2021 14:13 - 08.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195771
-
Контактна особа:
Андрій Шпак +380672238485 info@iat.org.ua
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ГРІНЧЕНКА, будинок 4
Оскарження: 27.09.2021 14:13 - 08.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 258 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 258 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2021 14:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39588481
-
Контактна особа:
Курило Оксана Ігорівна 380673206699 o.kurylo@tdkt.com.ua
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Кременчук, 39602, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ 60 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 78-А
Початкова пропозиція
1 259 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 259 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
b23577bc4b1a42a9956474b626f2fa38
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-06-004429-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195771
-
Контактна особа:
Андрій Шпак +380672238485 info@iat.org.ua
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ГРІНЧЕНКА, будинок 4
Номер договору:
№28
Сума договору:
1 258 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 048 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
08.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний