-
Відкриті торги
-
КЕП
Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент
1 258 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b23577bc4b1a42a9956474b626f2fa38
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-06-004429-b-b1
Замовник:
Ярмолинецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05399248
-
Контактна особа:
Стасюк Руслан Вікторович +380385321833 yarm.selrada@ukr.net
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195771
-
Контактна особа:
Андрій Шпак +380672238485 info@iat.org.ua
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ГРІНЧЕНКА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Номер договору:
№28
Дата підписання:
08.10.2021 00:00
Період дії договору:
08.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 258 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 666.67 UAH)
Оплачено:
1 258 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 666.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
На карті