-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Елементи блискавко-захисту). (РПЗ-9.197)
Тендер Prozorro UA-2021-09-06-002610-a
Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками з технічних питань: Інженер УВТК Сергій Ворушило. т.(05136) 4-40-88, s_vorushilo@sunpp.atom.gov.ua
Торги не відбулися
33 293.22
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 200.00 UAH
Номер:
98572e95fcc1402b9c28b33d51e0d93c
Внутрішній номер закупівлі:
11387387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-06-002610-a
Замовник:
ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Промзона ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Міронов Сергій Леонідович +380513641330 mironov@sunpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
33 293.22 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2021 16:18 - 27.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2021 16:18 - 07.10.2021 10:00
Період прекваліфікації:
з 07.10.2021 10:01
Аукціон:
з 12.11.2021 15:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати: протягом 45 робочих днів після постачання ТМЦ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
З`єднувач універсальний; З`єднувач хрестовий; Контрольний з`єднувач
Кількість
160 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
55002, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, ЮУВ ВП «Складське господарство». Строк поставки товарів: з дати публікації договору в системі ProZorro, але не пізніше 30.12.2021.
На карті
Тримач вертикальний; Тримач коньковий кровельний
Кількість
350 штуки
Період постачання
до 30.12.2021
Місце постачання
55002, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, ЮУВ ВП «Складське господарство». Строк поставки товарів: з дати публікації договору в системі ProZorro, але не пізніше 30.12.2021.
На карті