-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Елементи блискавко-захисту
Оголошено тендер
39 951.87
UAH
Номер:
52b967f5f2884241a6d268e8c985752c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-04-004207-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ВП "Южно-Українська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, проммайданчик ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВП "Южно-Українська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, проммайданчик ВП ЮУАЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
39 951.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Елементи блискавко-захисту
Примітки:
9.197 Місцезнаходження замовника: 55000, м. Южноукраїнськ, Миколаївської обл., Промзона,
Категорія замовника: Згідно частини 4 статті 2 Закону.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
04.01.2021 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума39 951.87 UAH