-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (моноблоки)
Тендер Prozorro UA-2017-08-10-000370-b
моноблоки
Завершена
498 972.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 494.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 494.86 UAH
Номер:
b205d984dc934ae9b3c38f6b621b11fd
Внутрішній номер закупівлі:
1136911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-10-000370-b
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 tender_1@knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
498 972.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 494.86 UAH
Період уточнення:
10.08.2017 10:57 - 18.08.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2017 10:57 - 28.08.2017 16:00
Аукціон:
29.08.2017 13:21 - 29.08.2017 13:42
Період кваліфікації:
29.08.2017 13:42 - 31.08.2017 10:53
Період завантаження договору:
29.08.2017 13:42 - 18.09.2017 13:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
моноблоки
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.10.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
Оскарження: 29.08.2017 13:42 - 11.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39469334
-
Контактна особа:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп" 050-208-23-13 tender@amintegrator.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська обл., Київ, вул. Братська, 6, оф. 305
Оскарження: 29.08.2017 13:42 - 11.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
490 128.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
487 464.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2017 10:53
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05837085
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА" +3800577121717 tender@spez.com.ua http://www.spez.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61012, г. Харьков, ул. Полтавский Шлях, 4
Початкова пропозиція
497 618.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
488 868.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
f80e82b32b8f4bc8becb03e51df076a2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-10-000370-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39469334
-
Контактна особа:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп" 050-208-23-13 tender@amintegrator.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська обл., Київ, вул. Братська, 6, оф. 305
Номер договору:
752
Сума договору:
487 464.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.10.2017 00:00
Дата підписання:
13.09.2017 00:00
Статус:
Підписаний