-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (моноблоки)
моноблоки
487 464.00
UAH з ПДВ
Номер:
f80e82b32b8f4bc8becb03e51df076a2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-10-000370-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39469334
-
Контактна особа:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп" 050-208-23-13 tender@amintegrator.com
-
Адреса:
04070, Україна, Київська обл., Київ, вул. Братська, 6, оф. 305
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
моноблоки
Номер договору:
752
Дата підписання:
13.09.2017 00:00
Період дії договору:
до 31.10.2017 00:00
Сума договору:
487 464.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 487 464.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
моноблоки
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.10.2017