-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Тендер Prozorro UA-2021-09-03-005432-c
Торги не відбулися
150 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 501.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 501.50 UAH
Номер:
22b7471356a34d6994a40828c203520c
Внутрішній номер закупівлі:
11358719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-03-005432-c
Замовник:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315445
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Ржевський +380577003534 buh_gospodar@kh.minjust.gov.ua https://kharkivobljust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 501.50 UAH
Період уточнення:
03.09.2021 12:34 - 09.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2021 12:34 - 19.09.2021 17:00
Аукціон:
з 20.09.2021 15:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АСАНАРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44319152
-
Контактна особа:
Діана Журавльова +380930874626 tender@asanara.com.ua
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуславський р-н, місто Богуслав, вул.Чумацький шлях, будинок 8
Початкова пропозиція
134 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
134 250.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0