• Відкриті торги
  • КЕП

Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний

Оголошено тендер

150 150.00 UAH
Номер: 5450cb256ff14fd7b91eee73542c4d07
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-03-005234-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Замовник: СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Очікувана вартість: 150 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.09.2021 12:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Код ДК 021:2015: 30121300-6 Копіювально-розмножувальне обладнання
Кількість 25 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума150 150.00 UAH