-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт житлового будинку по пл. Ринок, 24 в м. Буськ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2021-09-02-003687-b
Завершена
2 325 801.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 629.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 629.01 UAH
Номер:
94e8a761493c4377b8a1a1a40d420b38
Внутрішній номер закупівлі:
11342298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-02-003687-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05452304
-
Адреса:
80500, Україна, Львівська область, Буськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Милян Любов 380679508225 05452304@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 325 801.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 629.01 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
02.09.2021 15:01 - 08.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2021 15:01 - 18.09.2021 00:00
Аукціон:
20.09.2021 14:22 - 20.09.2021 14:51
Період кваліфікації:
20.09.2021 14:51 - 28.09.2021 15:21
Період завантаження договору:
28.09.2021 15:21 - 18.10.2021 15:21
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт житлового будинку по пл. Ринок, 24 в м. Буськ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАХІДНЕ СУЧАСНЕ БУДІВНИЦТВО"
Оскарження: 28.09.2021 14:57 - 09.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42100984
-
Контактна особа:
Прончак Юрій Дмитрович +380673201447 modernconstruction@ukr.net
-
Адреса:
81200, Україна, Львівська область, Перемишляни, вул. Залипська,7
Оскарження: 28.09.2021 14:57 - 09.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 311 908.01 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.09.2021 14:57
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "БАЗИС СЕРВІС"
Оскарження: 28.09.2021 15:06 - 09.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33071466
-
Контактна особа:
Ігор Борачок +380503704881, +380668370233 32124218@ukr.net
-
Адреса:
80500, Україна, Львівська область, Буський район, місто Буськ, ВУЛИЦЯ ПЕТРУШЕВИЧА , будинок 10
Оскарження: 28.09.2021 15:06 - 09.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 025 372.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 999 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.09.2021 15:06
Відповіді на вимоги
11
Документи
114
Скарги
0
ТОВ "РЕМ БУД ПЛАСТ"
Оскарження: 28.09.2021 15:21 - 09.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39810251
-
Контактна особа:
Орихівський Петро Йосипович +380683799947 rembudplast@ukr.net
-
Адреса:
81240, Україна, Львівська область, Ушковичі, вул. Шевченка, буд.16
Оскарження: 28.09.2021 15:21 - 09.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 209 293.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 209 293.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2021 15:21
Відповіді на вимоги
11
Документи
72
Скарги
2
Контракти
Номер:
f8357e0a1bbe446db6382c1895afd877
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-02-003687-b-b1
Постачальник:
ТОВ "РЕМ БУД ПЛАСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39810251
-
Контактна особа:
Орихівський Петро Йосипович +380683799947 rembudplast@ukr.net
-
Адреса:
81240, Україна, Львівська область, Ушковичі, вул. Шевченка, буд.16
Номер договору:
5
Сума договору:
2 209 293.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
18.10.2021 00:00
Статус:
Підписаний