-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт житлового будинку по пл. Ринок, 24 в м. Буськ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
2 325 801.00
UAH
Номер:
da82fece929c4f358741c66d0d19423c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-02-007751-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05452304
-
Адреса:
80500, Україна, Львівська область, Буськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05452304
-
Адреса:
80500, Україна, Львівська область, Буськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 325 801.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт житлового будинку по пл. Ринок, 24 в м. Буськ Львівської області»
(Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2021 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 325 801.00 UAH