-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Установка системи автоматичної пожежної сигналізації на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ» ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», за адресою: 51600, Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ, вул. Авраменка, буд. 38
Тендер Prozorro UA-2021-09-01-008205-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Торги відмінено
813 252.65
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 132.53 UAH
мін. крок: 1% або 8 132.53 UAH
Номер:
4f501f60fbf641a1bb10c3f2ef87174b
Внутрішній номер закупівлі:
11326210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-01-008205-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №1 I - III СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26372621
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Авраменка, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Берелет +380974274099 school1.ver@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
813 252.65 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 132.53 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
24 300.00 UAH
Період уточнення:
01.09.2021 16:36 - 07.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2021 16:36 - 17.09.2021 00:00
Аукціон:
17.09.2021 11:30 - 17.09.2021 12:11
Період кваліфікації:
з 17.09.2021 12:11
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги будуть здійснюватися на підставі рахунку на оплату послуг, Актів приймання виконаних робіт (наданих послуг)(форма КБ-2в) та Довідки про вартість виконаних послуг та витрати (ПФ № КБ-3), підписані уповноваженими Сторонами, здійснюються протягом 120(сто двадцять) календарних днів після надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка системи автоматичної пожежної сигналізації на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ» ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», за адресою: 51600, Дніпропетровська обл.,
м. Верхньодніпровськ, вул. Авраменка, буд. 38
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Авраменка, 38 КЗ "Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст"
На карті
Інформація про скасування
Номер:
017de0cb0a6a434d9a79f164fb0ffc19
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
В даному випадку виявлені порушення в Тендерній документації та додатках до неї порушують ст.23 Закону. Зазначені в відомості обсягів робіт обсяги закупівлі менше ніж потреби замовника в кількості послуг за предметом закупівлі.
Період оскарження:
23.10.2021 10:00 - 02.11.2021 23:00
Дата опублікування:
23.10.2021 10:00
Дата виконання:
02.11.2021 23:00
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровське спеціалізоване протипожежне підприємство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35269494
-
Контактна особа:
Подоріна Тетяна 380933925452 DSPP.DNEPR@I.UA
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ХАНДОГИ, будинок 11
Початкова пропозиція
478 715.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
478 715.70 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
161
Скарги
2
ПП СПЕЦМОНТАЖНАЛАДКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
13439016
-
Контактна особа:
Савєльєва Алла Павлівна +380569230364 smn-naladka@yandex.ru
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, проспект Тараса Шевченка, будинок 3А, квартира.48
Початкова пропозиція
599 928.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
599 928.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
22.10.2021 13:54
Відповіді на вимоги
12
Документи
68
Скарги
0
ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43193268
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380507221209 systemybezpeky@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Початкова пропозиція
637 582.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
637 582.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
12
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "УКРТЕХНОБЕЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39299695
-
Контактна особа:
Роман Харченко +380953600707 utb2020@ukr.net
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 1А
Початкова пропозиція
666 005.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
657 872.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
12
Документи
71
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ "ТОПАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43694796
-
Контактна особа:
Грищенко Ірина 380978704843 cb_topaz@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК РУСЛАНА ЛУЖЕВСЬКОГО, будинок 14, корпус 7, офіс 32/2
Початкова пропозиція
678 036.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
666 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
12
Документи
26
Скарги
0