-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Установка системи автоматичної пожежної сигналізації на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ» ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», за адресою: 51600, Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ, вул. Авраменка, буд. 38
Тендер Prozorro UA-2021-09-01-008205-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Торги відмінено
813 252.65
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 132.53 UAH
мін. крок: 1% або 8 132.53 UAH
Період оскарження:
01.09.2021 16:36 - 13.09.2021 00:00
Скарга
Виконана замовником
Скарга на незаконні дії Замовника
Номер:
cca12a86aa094594843a611019bb6fd0
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-09-01-008205-a.b2
Назва:
Скарга на незаконні дії Замовника
Скарга:
Замовником під час проведення процедури закупівлі та оцінювання тендерної пропозиції ТОВ "ДСПП" порушено ст.5 та ст.31 Закону
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга АМКУ .docx 01.10.2021 13:50
- Скарга АМКУ.pdf 01.10.2021 13:50
- рішення від 05.10.2021 № 22602.pdf 06.10.2021 17:15
- Інформація про резолютивну частину рішення від 18.10.2021 № 23481.pdf 19.10.2021 18:15
- рішення від 18.10.2021 № 23481.pdf 21.10.2021 17:27
- SCAN_20211007_092023641.pdf 07.10.2021 09:29
- Грунтовні пояснення.doc 07.10.2021 09:29
- SCAN_Повідомлення до АМКУ.pdf 22.10.2021 14:19
Дата прийняття скарги до розгляду:
01.10.2021 13:59
Дата розгляду скарги:
18.10.2021 15:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
06.10.2021 17:16
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
21.10.2021 17:28
Дата виконання рішення Замовником:
22.10.2021 14:19
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Скасовано рішення про відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровське спеціалізоване протипожежне підприємство" та повернуто на кваліфікацію за процедурою закупівлі — "Установка системи автоматичної пожежної сигналізації на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", за адресою: 51600, Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ, вул. Авраменка, буд. 38", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2021-09- 01-008205-a.
Вимога
Є відповідь
ВИМОГА щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПРОТИПОЖЕЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Номер:
7be71a3c50f24a5f82a1ea244551273b
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-09-01-008205-a.c1
Назва:
ВИМОГА щодо надання додаткової інформації про причини невідповідності тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПРОТИПОЖЕЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Вимога:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПРОТИПОЖЕЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО» вважає недостатньою аргументацію, зазначену в Протоколі, та відповідно до ч.3 ст.31 Закону вимагає надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його тендерної пропозиції.
Пов'язані документи:
Учасник
- Вимога .pdf 24.09.2021 11:26
- SCAN_20210927_Протокол (вимога).pdf 27.09.2021 16:03
Дата подачі:
24.09.2021 11:26
Вирішення:
Найменування та маркування, що визначає технічні характеристики предмета закупівлі, зазначені в кошторисній документації Учасника не відповідають технічному завданню на закупівлю. Наприклад: найменування та маркування кабелів, переговорний комплекс.
Невідповідності:
1) У підсумковій відомості ресурсів кабель JY-(St) Y Lg 1x2x0.8 (в ТЗ кабель JY-(St) Y 1x2x0.8)
2) У підсумковій відомості ресурсів кабель JE - H(St)H Bd FE180/E30 1x2x0,8 (в ТЗ кабель JE - H(St)H FE180/E30 1x2x0,8)
3) У підсумковій відомості ресурсів реле РЭК 78/4 12В (в ТЗ Реле РЭК 78/4 (MY4), 3А 12В
4) У підсумковій відомості ресурсів Модуль виклику ВМ 01 (у ТЗ Модуль виклику вандалозахищений ВМ 01-А) т. д.
Використання аналогів, відповідно до ТД потребує узгодження з автором проєкту.
Статус вимоги:
Відхилено