• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік, складеної відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку України

Завершена

945 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 450.00 UAH
Номер: f915aab61cc241f9893bb7d5a91e76f0
Внутрішній номер закупівлі: 1131828
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-08-07-000039-c   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Контактна особа: Апатьєв Олександр Леонідович 206-97-67 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 945 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 450.00 UAH
Період уточнення: 07.08.2017 09:32 - 13.08.2017 11:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2017 09:32 - 23.08.2017 11:00
Аукціон: 28.08.2017 15:13 - 28.08.2017 15:34
Період кваліфікації: 28.08.2017 15:34 - 30.08.2017 12:19
Період завантаження договору: 28.08.2017 15:34 - 17.09.2017 15:34

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік, складеної відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку України
Код ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 15.09.2017 - 27.04.2018
Місце постачання 01032, Україна, Київська обл., Київ, вул. Назарівська, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"

Оскарження: 28.08.2017 15:34 - 10.09.2017 00:00
Початкова пропозиція 930 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
930 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2017 12:19
Документи 9
Скарги 0
ТОВ "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 940 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
940 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 975660f247724cd3a4ec02d0213ad2df
Ідентифікатор договору: UA-2017-08-07-000039-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
Номер договору: 37-015-01-17-00713
Сума договору: 930 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.09.2017 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 11.09.2017 00:00
Статус:
Підписаний
tif
37-015-01-17-00713.tif
p7s
sign.p7s