-
Відкриті торги
-
КЕП
Аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік, складеної відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку України
930 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
975660f247724cd3a4ec02d0213ad2df
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-07-000039-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380563703043 vsilchenko@bdo.ua http://bdo.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), ВУЛИЦЯ СЄРОВА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
37-015-01-17-00713
Дата підписання:
11.09.2017 00:00
Період дії договору:
11.09.2017 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
930 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 930 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік, складеної відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку України
Кількість
1 послуга
Період постачання
15.09.2017 - 27.04.2018