-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт ділянки проїжджої частини дорожнього покриття по вул. Молодіжній від вул. Ювілейної до вул. Героїв Космосу в м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Коригування
Тендер Prozorro UA-2021-09-01-001645-a
капітальний ремонт дорожнього покриття
Завершена
10 435 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 52 178.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 52 178.50 UAH
Номер:
67b61da8dab14819a2581aa1d9450576
Внутрішній номер закупівлі:
11314984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-01-001645-a
Замовник:
Управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33063476
-
Адреса:
52800, Україна, Дніпропетровська область, м. Першотравенськ, вул. Шкільна,47 кім. 11. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Денисюк +380955223038 ykgm-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 435 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
52 178.50 UAH
Період уточнення:
01.09.2021 10:37 - 08.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2021 10:37 - 18.09.2021 18:00
Аукціон:
20.09.2021 11:15 - 20.09.2021 11:38
Період кваліфікації:
20.09.2021 11:38 - 21.09.2021 13:35
Період завантаження договору:
21.09.2021 13:35 - 11.10.2021 13:35
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписЗамовник може передбачати попередню оплату, яка не повинна перевищувати 30% від вартості річного обсягу робіт за цим Договором згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12. 2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами) та з урахуванням обмежень, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами відповідно до Постанови від 08.02.2021 № 97). Попередня оплата здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів на не бюджетний рахунок, відкритий на ім’я Підрядника в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів на придбання будівельних матеріалів. Аванс надається на 40 (сорок) календарних днів на підставі рахунку-фактури, за умови наявного бюджетного фінансування та коштів на розрахунковому рахунку Замовника. По закінченню визначеного терміну невикористані кошти попередньої оплати повертаються Замовнику.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
виконання робіт - 60%
- Подіявиконання робіт
- ОписПроміжні платежі за виконані роботи здійснюються в межах не більш як 90 відсотків їх загальної вартості за договірною ціною.
- Розмір60%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
виконання робіт - 10%
- Подіявиконання робіт
- ОписОстаточний розрахунок з Підрядником проводиться після прийняття в експлуатацію об’єкту будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до незначного класу наслідків СС1 на підставі Декларації про готовність до експлуатації об’єктів, яка видається органом державного архітектурно - будівельного контролю.
- Розмір10%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт ділянки проїжджої частини дорожнього покриття по вул. Молодіжній від вул. Ювілейної до вул. Героїв Космосу в м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Коригування
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.11.2021
Місце постачання
52800, Україна, Дніпропетровська область, Першотравенськ, по вул. Молодіжній від вул. Ювілейної до вул. Героїв Космосу
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОДОР"
Оскарження: 21.09.2021 13:35 - 02.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835987
-
Контактна особа:
Андрій Федорович Демченко +380985802587, +380567881938, +380562396369 dniprodor@ukr.net
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРА ОЦУПА, будинок 2
Оскарження: 21.09.2021 13:35 - 02.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
9 744 943.51 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 744 943.51 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2021 13:35
Відповіді на вимоги
11
Документи
103
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРШЛЯХБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35381644
-
Контактна особа:
Кореновський Ігор 380443930370 UKRSHLYAHBUD@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 02094, місто Київ, ВУЛИЦЯ МАГНІТОГОРСЬКА, будинок 1, офіс 710
Початкова пропозиція
10 288 919.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 288 919.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
b95fe2de5b134d8bac74d01fc5317df9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-01-001645-a-b1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОДОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835987
-
Контактна особа:
Андрій Федорович Демченко +380985802587, +380567881938, +380562396369 dniprodor@ukr.net
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРА ОЦУПА, будинок 2
Номер договору:
87
Сума договору:
9 744 943.51 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 120 786.26 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
05.10.2021 09:00
Статус:
Виконаний