-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт ділянки проїжджої частини дорожнього покриття по вул. Молодіжній від вул. Ювілейної до вул. Героїв Космосу в м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Коригування
Тендер Prozorro UA-2021-09-01-001645-a
капітальний ремонт дорожнього покриття
Завершена
10 435 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 52 178.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 52 178.50 UAH
Період оскарження:
01.09.2021 10:37 - 14.09.2021 00:00
Нічого не знайдено.