-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лампи хірургічні, 2 лота
Тендер Prozorro UA-2021-08-31-003734-c
Строк поставки товарів: протягом 2021 року (не більше 60 днів з дати отримання письмової заявки Замовника).
Торги не відбулися
1 696 667.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 883.34 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 883.34 UAH
Номер:
b4b985142b104cdd9456847c43474c0a
Внутрішній номер закупівлі:
11310998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-31-003734-c
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 696 667.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.08.2021 17:32 - 06.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2021 17:32 - 16.09.2021 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴376 667.00 лот 1 - 31524110-9 Операційні світильники - Лампа хірургічна однокупольна (12282 Операційний світильник) - 1 шт.
- Лот №2 ₴1 320 000.00 лот 2 - 31524110-9 Операційні світильники - Лампа хірургічна двокупольна (12282 Операційний світильник) - 2 шт.